Arna Olsson oljemålning

257349

OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, olja på duk, 55x65 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Arna Olsson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1376475
1375831
1375765
1 900
1373054
1 800
1373043
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.