Sengustavianskt spelbord

257348

SPELBORD, sengustavianskt, mahogny, låda i sargen med nyckelbössning i ben, höjd 79x89x43 cm

Smärre yskador, lagningar, sprickor, nyckel saknas

Rum 6

Sengustavianskt spelbord

Budhistorik (6 bud)
1379083
550
1379081
500
1378805
450
1378803
1378802

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.