Waldemar Lorentzon färglitografi

257346

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Interiör, signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, 108/350, bladmått 65x50 cm

Fack 3

Budhistorik (2 bud)

1380242
1373743

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.