Conny Berglund oljemålning

257344

BERGLUND, Conny (född 1948): "Kvällens sista glöd", signerad, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Conny Berglund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1380498
1372406

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.