Sengustaviansk baljfåtölj

257342

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, västsverige, förgylld och träskuren samt delvis gjutet pastellage, sitthöjd 44 cm

Dekorskador, 1 ½ lins saknas

Rum 14

Sengustaviansk baljfåtölj

Budhistorik (37 bud)
1379218
11 000
1379240
10 500
1379218
10 000
1379235
9 800
1379218
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.