Folke Ricklund olja på pannå

257340

RICKLUND, Folke (1900-1986): "Vårmorgon (efter regn)", signerad och daterad 44, olja på pannå, 65x81cm

Konst, Måleri

Rum 6

Folke Ricklund olja på pannå

Budhistorik (18 bud)
1380608
1380607
2 800
1380606
2 600
1380588
2 400
1379346

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.