Folke Ricklund olja på pannå

257339

RICKLUND, Folke (1900-1986): "Höst i fjället", signerad och daterad 45, olja på pannå, 55x66 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Folke Ricklund olja på pannå

Budhistorik (10 bud)
1377001
3 800
1380726
3 600
1377001
3 400
1379877
3 200
1377001
1 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.