Stig Claesson färglitografi

257329

CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Interiör, signetrad och daterad Stig Claesson -79, färglitografi, 107/270, 41x50 cm

Fack 4

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1380526
900
1380528
850
1380526
1380513
750
1380511
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.