Leopold Falkowski oljemålning

257325

FALKOWSKI, Leopold (samtida): Österlen, signerad Leo Falkowski, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Leopold Falkowski oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1379417
550
1379416
500
1378305
450
1377061
1374793

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.