Golvur 1700-tal

257324

GOLVUR, märkt MSS AB 1782, svartmålat med gulddekor, nyckel, vev, pendel, två lod medföljer

Slitage

Klockor/Ur

Rum 11

Golvur 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
1378923
550
1377847
500
1378215
500
1377847
450
1373523

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.