Gustav Adolf Fahle oljemålning

257322

FAHLE, Gustav Adolf (1906-1989): "Släta måskäret Grönsö", signerad och daterad Fahle -70, olja på duk

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
1380418
550
1380419
500
1380418
1380257
1380136

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.