Gordon Macfie blandteknik

257321

MACFIE, Gordon (1915-1971): "Hull docks på 1920-talet", signerad Gordon Macfie, blandteknik, 46x71 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Gordon Macfie blandteknik

Budhistorik (9 bud)
1380405
1379545
1 400
1379545
1 300
1374301
1379544

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.