Christian Asmussen oljemålning

257320

ASMUSSEN, Christian (1873-1940): Pastoralt landskap, signerad Chr Asmussen, olja på duk, ca 56x80 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik

2014-07-26 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.