K G Nilson färgserigrafi

257319

NILSON K.G (född 1942): "Nokturne", signerad och daterad K-G Nilson 1983, 83/100, färgserigrafi, 48x79 cm

Fack 12

K G Nilson färgserigrafi
Budhistorik (14 bud)
1380411
1380416
1380411
900
1380414
850
1380411

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.