Bengt Berglund

257318

BERGLUND, Bengt (1900-tal): Komposition, signerad och daterad B Berglund Gustavsberg 66, blandteknik på aluminium, 64x105 cm

Ytslitage

Konst, Måleri

Fack 9

Bengt Berglund

Budhistorik (9 bud)
1380089
2 400
1380586
1380089
1380237
750
1380089
550

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.