Horia Damian screenprint

257309

DAMIAN, Horia (född 1922): Utan titel, signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

Rum 5

Horia Damian screenprint
Budhistorik (2 bud)

1379400
1373679

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.