Stolar 1900-talets första hälft

257308

STOLAR, 6 st snarlika, 18/1900-tal, pinnstolsmodell, bemålade i vitt respektive blått, svarvade ben, sitthöjd ca 40-45 cm

Slitage, senare bemålade, sprickor, lagningar

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
1378584
600
1377742
550
1373419
500
1377740
500
1373419
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.