Soffbord i teak av Folke Ohlsson

257304

SOFFBORD, teak, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson för Tingströms, Bra Bohag, höjd 55, 81x81 cm

Ytslitage

Möbler, Design

Rum 8

Budhistorik (7 bud)
1379079
600
1378707
550
1378148
500
1376106
450
1373072

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.