Fat i tenn

257297

FAT, tenn, 17/1800-tal, diameter 39 cm

Lagningar, bristningar, slitage, repor

Diverse

Monter 26

Fat i tenn

Budhistorik (3 bud)

1378777
1378695
1373712

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.