Brickor Rörstrand

257296

BRICKOR, 2 st, flintgods, Rörstrand, montering i tenn resp vitmetall, 1800-talets slut, motiv med blommor

Krackelyr

Keramik/Porslin, Diverse

Rum 3

Brickor Rörstrand

Budhistorik (8 bud)
1379002
750
1372959
700
1371367
650
1372958
600
1371367
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.