Lasse Rosenberg oljemålning

257295

ROSENBERG, Lasse (nutida): "Ibiza från Monte Cristo", olja på duk, signerad och daterad a tergo Lasse Rosenberg -78, 70x120 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Lasse Rosenberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1372583
2014-07-19 00:56:58

2014-07-28 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.