Horia Damian screenprint

257294

DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

Fack 3

Horia Damian screenprint
Budhistorik (15 bud)
1380661
1380679
1380661
1380653
1380655

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.