Einar Norelius akvarell

257291

NORELIUS, Einar (1900-1984): Kyrkans man, signerad och daterad E. Norelius 29, akvarell, 24x27 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (13 bud)
1380635
1 800
1380574
1 700
1380539
1 600
1380570
1380539
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.