Stig Claesson färglitografi

257289

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -81, 19/20, färglitografi, 57x93 cm

Fack 9

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1380761
1 400
1374752
1 300
1374752
1372934
1374746

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.