Roland Wallstén oljemålning

257287

WALLSTÉN, Roland (f. 1942): Sanddyner, olja på pannå, signerad Wallstén, 45x34 cm

Konst, Måleri

Rum 15

Roland Wallstén oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1371970
950
1380403
900
1371970
850
1380402
1371970
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.