Horia Damian screenprint

257286

DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

Visas på begäran

Horia Damian screenprint

Budhistorik (18 bud)
1380780
1 400
1380779
1 300
1380777
1380775
1380770

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.