Horia Damian screenprint

257284

DAMIAN, Horia (född 1922): "Galaxy", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

Fack 15

Horia Damian screenprint

Budhistorik (29 bud)
1380651
2 400
1380650
1380644
1380648
1380644
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.