Horia Damian screenprint

257282

DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

Fack 15

Horia Damian screenprint
Budhistorik (1 bud)

1379927
2014-07-27 20:46:26

2014-07-28 kl 13:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.