Horia Damian screenprint

257281

DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, litografi, 70x102 cm

Fack 12

Horia Damian screenprint

Budhistorik (4 bud)

1380304
450
1380301
1380298
1379825

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.