C Göran Karlsson färglitografi

257280

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson, numrerad 112/125, färglitografi, bladmått 106x73 cm

Visas på begäran

Budhistorik (9 bud)
1375616
1375589
1375589
1 600
1375615
1375589
600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.