Fritiof Schüldt akvarell

257279

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Plommonträd, signerad och daterad Schüldt -72, akvarell samt blyerts, 78x57 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Fritiof Schüldt akvarell

Budhistorik (10 bud)
1380746
750
1380577
700
1380577
650
1380725
600
1380577
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.