Oljemålning Mauritz Lindqvist

257278

LINDQVIST Mauritz (1884-1941): "Vid flodens strand", signerad M Lindqvist, olja på duk, 95x120 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning Mauritz Lindqvist

Budhistorik (3 bud)

1376938
1376937
1371833

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.