Joan Miro litografi

257277

MIRÓ, Joan (1893-1983): "La demuiselle aux papillons", ur "Derrière le Mirroir", 1971, osignerad, färglitografi, 37x27 cm
Mourlot 740

Fack 4

Joan Miro litografi
Budhistorik (21 bud)
1372927
1372709
1372910
1372709
1 900
1372909
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.