Marc Chagall litografi

257276

CHAGALL, Marc (1887-1985): Le Poisson Bleu, färglitografi, 1957, osignerad, 23x38 cm, Mourlot 198

Fack 17

Marc Chagall litografi
Budhistorik (7 bud)
1378844
600
1378615
550
1378612
500
1378609
450
1378307

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.