Marc Chagall litografi

257275

CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): Komposition, färglitografi ur Derriere le miroir, 1950, signerad i trycket, ca 25,5x19,5 cm

Fack 11

Marc Chagall litografi
Budhistorik (17 bud)
1370842
1372509
950
1370842
900
1372508
850
1370842

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.