Matbord England

257273

MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, på 3 pelarfötter, fotavslut i form av lejonfötter i metall, hjultrissor, höjd 72, bredd 122, längd 360, 2 iläggsskivor vardera 60 cm medföljer

Fanérskador, sarg med skador

Ändringar/tillägg
5 skruvar till pelarfötterna finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Matbord  England

Budhistorik (2 bud)

1374022
500
1374019

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.