Bengt Landin färglitografi

257272

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad och daterad Bengt Landin 1973, PT VIII, färglitografi, bladmått 74x59 cm

Rum 4

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1380460
1380292
1380342
1380292
950
1380341
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.