Oljemålning Einar Lynge Ahlberg

257271

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Fugatecken I", signerad Lynge Ahlberg, olja på duk, 100x80 cm
PROVENIENS: Utställd på Galerie Bleue 1984 (etikett a tergo)

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (5 bud)
1378233
1375031
1370915
1370818
1370816

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.