Vitrinskåp

257266

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 180, 115x45 cm, invändig belysning, nyckel finns

Fanérskador och lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Vitrinskåp

Budhistorik (14 bud)
1377824
1371356
2 800
1377823
2 600
1371356
1377822

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.