Spegel Louis XV-stil

257264

SPEGEL, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, bronserad dekor i form av rocailler och snäckor, fasettslipat glas, höjd 144, bredd 60 cm

Skador, dekorelement saknas

Speglar

Rum 4

Spegel Louis XV-stil
Budhistorik (16 bud)
1378084
1378175
1378084
950
1378060
900
1375450
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.