Hans Erik Eriksson oljemålning

257261

ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Skärgårdsmotiv, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 60x80 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (6 bud)
1380290
550
1380135
500
1380214
450
1380135
1378299

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.