Matbord med 3 iläggsskivor

257259

MATBORD med 3 iläggsskivor (varav 2 med sarg), engelsk stil, 1900-tal, mahogny, fotavslut med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, höjd 76, diameter 124, skivorna 50 cm vardera

Ytskador

Rum 8

Matbord med 3 iläggsskivor

Budhistorik (12 bud)
1378569
950
1378474
900
1378474
1378356
750
1378197
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.