Skrivbord med rullklaff

257256

SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, inbygd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 116, 187x79 cm

Nyckel till klaffen finns att avhämta på utlämningen, nyckel till lådor saknas, skador

Rum 16

Skrivbord med rullklaff

Budhistorik (11 bud)
1381751
4 200
1381759
4 200
1381751
3 400
1381752
3 200
1381751
2 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.