Skrivbord med rullklaff

257255

SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, inbyggd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 116, 187x79 cm

Nyckel till lådor saknas, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel till klaffen finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 14

Skrivbord med rullklaff

Budhistorik (16 bud)
1381750
4 200
1381758
4 200
1381750
1381756
3 800
1381750
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.