Madeleine Pyk färglitografi

257254

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger", signerad M. Pyk, 80/230, färglitografi, 75x52 cm

Fack 3

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (21 bud)
1380530
1 600
1380536
1380530
1 400
1380534
1 300
1380530

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.