Stig Claesson färglitografi

257253

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Pyramider, signerad och numrerad 9/150, färglitografi, bildyta 40x57 cm

Fack 3

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1379751
2014-07-27 18:03:06

2014-07-28 kl 19:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.