Antoni Clavé

257251

CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 2/75, färgetsning, bladmått 76x56 cm

Fack 15

Antoni Clavé
Budhistorik (13 bud)
1380288
1 700
1380282
1 600
1380287
1 600
1380282
1380233
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.