Oidentifierad konstnär 1800-tal

257248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 77x63,5 cm

Retuscher samt duklagningar

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (31 bud)
1378821
3 200
1377085
1377084
2 800
1377083
2 600
1377082
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.