Olle Bonnér färglitografi

257245

BONNIÉR, Olle (född 1925): Kompositioner, signerade Bonnier, respektive numrerad 26/30, färglitografier, bladmått ca 50x74 cm

Fack 12

Olle Bonnér färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1379498
1378276
750
1377792
700
1378275
700
1377792
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.