Jean Arp färglitografi

257244

ARP, Jean (Frankrike 1887-1966): "De la famille des étoiles", signerad, färglitografi, 52x73 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 3

Jean Arp färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1378114
1379828
2 800
1378114
2 600
1379826
2 400
1378114

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.